€70 za noc
€70 za noc
La Locanda Dei Castelli, Rocca di Papa, Italy

La Locanda Dei Castelli

Rocca di Papa, Italy - Via Campi D'Annibale, 7

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Bed and breakfast

Rocca di Papa se nachází v regionálních Park Of The Roman Hrady. Užijete si procházky Bavorský čtvrtletí a starého centra uliček, obdivovat panoramatický pohled na Řím a Tuscolo kopci, navštěvuje málo kostelů a geofyzikální muzeum, nebo pěšky až do horní části Cavo horských kde budete objevovat antické cestě Via Sacra (starověké římské silnice) a obdivovat výhled na obou jezer Albano a Nemi, ve večerních hodinách bude splňovat vaše patra v mnoha restauracích, které nabízejí Roman etnické potraviny spolu se slavnou hrady vín.

Plocha římské Hrady nabízí mnoho možností relaxace, z enogastronomic cesty k umění z Tuscolan Vily Of Frascati na procházky podél panoramatické stezky, na odpočinek na březích jezera Albano a Nemi.

 • La Locanda Dei Castelli, Rocca di Papa, Italy, Italy hotely a ubytovny
 • La Locanda Dei Castelli, Rocca di Papa, Italy, Exkluzivní hotely v Rocca di Papa
Prostor
 • Typ majetku: Bed and breakfast
 • Bed and breakfast pokoje / jednotky: 2
 • Rok postavený: 1900
 • Renovovaný: 2007
Bed and breakfast ubytování

Nejnižší dostupná cena: €70

Poklepejte Norma Triple Triple S Koupelna
 • Přihlaste se po: noon
 • Podívejte se předtím: 11:00am

Bed and breakfast vybavení

The Locanda dei Castelli is the thoughtful result of a desire to transmit a philosophy of life that aims at fostering life’s simple pleasures and at re-discovering an easy, slower way of living.

Letiště přejímaný Snídaně zahrnuta Děti povoleny povlečení Multi-kulturní pracovníci Zákaz kouření parkoviště (zdarma) Bez domácích zvírat Taxi služba prohlídka / okružní pomoc

Vybavení pokojů

Naše pokoje:

V Loggetta pokoj má manželskou postel a jediné-pohovka postel a je obklopen barevnými květy. Má soukromou ensuite bathroom a před ní stojí půvabné uličce, která končí v přední části města hlavním kostele.

V Piazzetta má manželskou postel, private ensuite bathroom a simuluje reálné návsi s panoramatickým romantickým výhledem.

V Fantasia pokoj má manželskou postel plus samostatné postele, společná koupelna a panoramatický balkon. Je gay a elegantní zároveň díky své barvy ve žluté a modré.

V Amore & Psiche pokoj má manželskou postel, společná koupelna a panoramatické okno. Je malý a velmi romantické kvůli své vášni červenou barvu.

Snídaně, složené z typických produktů, jsou podávány v příjemné místnosti, kde také najdete čajů a infuzemi a mikrovlnnou troubou.

Balkóny Bidet Káva, čaj tvůrce přístup k internetu Mountain View pokoje Non-smoking pokoje Soukromá koupelna Koupelna Televize není k dispozici


Sousedství

The Locanda is in the heart of the city, a labyrinth of narrow streets and alleys that suddenly makes room for panoramic vistas of the Tuscolo hills and the “Eternal City”.
Once you cross the threshold of the Locanda, you enter a realm in which imagination reigns supreme; the staircase takes you back in time, the warm inviting atmosphere will put you completely at ease…

Body zájmu
 • Castel Gandolfo (8 km)
 • Frascati (5 km)
 • Nemi (7 km)

Jídlo a pití
Jídlo venku
Il Bersagliere
Typickým "Trattoria roccheggiana", kde se můžete nadechnout atmosféry typické vesnice a můžete ochutnat spoustu skutečného nádobí.

Politiky
Podrobnosti o ceně

€70 - 90 za noc

Ceny za pokoj.

Před příjezdem můžete požádat o další zálohu. Pokud ano, budete kontaktováni přímo poté, co potvrdíte svou rezervaci.

Kreditní karty: Nepřijato na místě

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Na rezervací, kreditní karta pouze záruční.
Při příjezdu na místo, bilance konečné platby Cash
Storno politika:
Do 8 dnů před datem příjezdu: 0%
Méně než 8 dnů před příjezdem den: 30%
Zobrazit č.: 100%

Umístění - Bed and breakfast

Via Campi D'Annibale, 7
Rocca di Papa
Provincia di Roma
Lazio (Latium)
Italy  00040

Zeměpisná šířka: 41.76159, Zeměpisná délka: 12.70975

Jak se tam dostat

Jsme v historickém centru Rocca di Papa, jen pár kroků od Duomo (katedrála).
Ideálním místem pro návštěvu tha hlavních místech střední Itálii.

Nejlepší cestou k návštěvě této oblasti je to rent a car (před opuštěním své zemi nebo na letišti v Římě), který vám umožní snadno navštívit všechna malá města, které činí par z římského Hrady. Autobusového terminálu se dostat do Říma je jen 10 minut chůze od našeho b & b.

Nejbližší letiště: Ciampino Letiště je asi 20 km